sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 id="2374"]
sekretariat@mgok.czerwiensk.pl

AKCJA LATO!

Zaczarowany ogród czyli wakacje z MGOK!

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci. To okres zasłużonego odpoczynku od nauki,  błogi relaks i słodkie leniuchowanie. Czas ten jednak można spędzić też aktywnie, poszukując przygód i odkrywając nieznane.

Dwa tygodnie wspaniałej zabawy zapewnili dzieciom instruktorzy Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku. W tym roku motywem przewodnim był ogród i wszystko co się z nim wiąże. Zajęcia cieszyły się ogromną popularnością, codziennie przybywało coraz więcej podopiecznych. Program obfitował w wycieczki, zajęcia plastyczne, muzyczne, a także w elementy edukacyjne. Nie zabrakło rywalizacji sportowej oraz zabaw integracyjnych i wycieczek rowerowych

Dwa tygodnie minęły w mgnieniu oka, a szeroko uśmiechnięte buzie uczestników Akcji LATO świadczą, że było to fantastyczne rozpoczęcie letniego wypoczynku!

Date

20 sierpnia 2019

Category

Wydarzenia kulturalne

Tags

Akcja LATO, Czerwieńsk, dzieci, dziecięca, ferie, festyn, gra w klasy, konkurs, lato, MGOK, muzyka, piosenka, rozrywka, świetlica, wakacje, wypoczynek, zabawa, zajęcia

Translate »