sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 id="2374"]
sekretariat@mgok.czerwiensk.pl

Akcja LATO w Leśniowie Wielkim

„Akcja Lato” dobiegła końca także w Leśniowie Wielkim, tym samym zamykając cały cykl zajęć. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którzy przybyli licznie i bawili się z wielkim zaangażowaniem! Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną w zabawach zręcznościowych na powietrzu: rywalizacji drużynowej, zabawie kółko-krzyżyk na trawie w plenerowym rozmiarze, czy też w przeciąganiu liny, która to dyscyplina cieszyła się wielką popularnością. Gra w „sztandary” także mogła nie mieć końca! Ciekawe zabawy z użyciem chusty animacyjnej przyniosły dużo radości na kilka godzin, a zawiła gra terenowa „ślimak” z pytaniami została rozbrojona przez dzieci w jeden ranek. Uczestnicy zmierzyli się ze swoją własną wyobraźnią, tworząc prace plastyczne na podstawie szlaczków tworzonych przez inną osobę na dużym formacie. Nie zabrakło też tańców; pięty i palce poszły w ruch, rytmiczne podskoki do muzyki wypełniły całą salę. Trochę trudniej było tańczyć na gazecie lub zastygać w zupełnym bezruchu, gdy muzyka zamilkła. Kontrastem do skocznych zabaw była nowopoznana gra „parada oszustów”. Dzieci podzielone na grupy musiały rozpoznać, która definicja trudnego słowa jest prawdziwa i który z animatorów mówi prawdę. Zabawa okazała się przysłowiowym trudnym do zgryzienia orzechem, jednak dzieci poznały wiele nowych wyrazów, a emocjom nie było końca…  Zabawy zakończył grill i rozdanie pamiątkowych dyplomów za uczestnictwo. Wszystkim dzieciom dziękujemy i oby zabawa nie kończyła się przez całe wakacje!

Date

31 lipca 2017

Category

Wydarzenia kulturalne

Tags

Akcja LATO, Czerwieńsk, dziecięca, ferie, festyn, gra w klasy, lato, Leśniów Wielki, MGOK, piosenka, rozrywka, świetlica, wakacje, wypoczynek, zabawa, zajęcia

Translate »