Sukces SZEŚCIOPAK-u i MALINEK

W dniach 22 – 24 września Formacja Artystyczna SZEŚCIOPAK oraz zespół MALINKI wzięły udział w najbardziej prestiżowym festiwalu dla amatorskich zespołów ludowych i śpiewaczych w Polsce „Spotkania Artystyczne Seniorów” w Międzyzdrojach. Na 48 podmiotów wykonawczych, które wzięły udział w festiwalu, zespół MALINKI otrzymał wyróżnienie, a SZEŚCIOPAK ponownie pokonał wszystkich wykonawców i do Czerwieńska przywiózł GRAND PRIX!! Radość była niesamowita! To kolejny dowód na to, że SZEŚCIOPAK gwarantuje nie tylko wysoki poziom wokalny, ale również świetną zabawę. Liczne zaproszenia do zaprzyjaźnionych domów kultury, gmin i podmiotów prywatnych świadczą o tym, że pomysł na stworzenie męskiej formacji śpiewającej był strzałem w dziesiątkę! Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

3 października 2017

Czerwieńsk, festiwal, Malinki, MGOK, Międzyzdroje, muzyka, piosenka, rozrywka, scena, Spotkania Artystyczne Seniorów, Sześciopak, zespół śpiewaczy