sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 id="2374"]
sekretariat@mgok.czerwiensk.pl

Projekt „Przyjaciele online”

Podczas jednego z wielu spotkań z naszymi przyjaciółmi z Drebkau, zrodził się pomysł na utworzenie witryny internetowej, na której na bieżąco będzie można śledzić efekty wspólnych działań partnerów, którą będzie można przeglądać w języku polskim, niemieckim i angielskim. Na stronie zamieszczane będą informacje o wspólnie realizowanych projektach z partnerem niemieckim.

Celem realizacji projektu jest promowanie wspólnych działań partnerskich gmin, wspieranie nowych i istniejących już kontaktów poprzez stworzenie witryny internetowej będącej kompendium wiedzy o partnerstwie polsko – niemieckim gmin Czerwieńsk i Drebkau. Projekt skierowany jest do wszystkich zainteresowanych informacjami o kulturze, bez względu na wiek, płeć i pochodzenie, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Czerwieńska i Drebkau. W realizacji projektu uczestniczą pracownicy urzędów i instytucji zajmujących się kulturą z obu partnerskich miast.

Korzyści płynące z realizacji projektu:

  • Dostęp do informacji związanych z działalnością kulturalną gmin partnerskich,
  • Prezentacja dorobku kulturalnego partnerów,
  • Promowanie wśród młodzieży polskiej i niemieckiej poszanowania dla dorobku kulturalnego.
Date

26 września 2017

Category

Drebkau

Translate »