sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 id="2374"]
sekretariat@mgok.czerwiensk.pl

Talenciaki!!!

W piątek 24 lutego 2018 r. na scenie MGOK zaprezentowali się finaliści gminnego konkursu talentów  „ Talenciaki 2018”. W tym roku, według nowego regulaminu, w turnieju mogli brać udział tylko soliści i duety. Po przeprowadzonych w domach kultury i świetlicach wiejskich eliminacjach, do konkursu zgłoszono 12 podmiotów. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i taneczne. Do ścisłego finału jury zakwalifikowało trzy duety i jednego solistę, z których publiczność w drodze głosowania wybrała zwycięzcę. Czwórka finalistów to : Wiktora Paprzycka , Gosia Żmuda i Weronika Przybyła w utworach wokalnych i tańczące duety Lidka Węclewicz , Ada Grzelak oraz HIPS 2 . Najwięcej głosów publiczności zebrał zespół HIPS 2, w składzie Małgorzata Matuszak i Sandra Franciszkiewicz , tym samym zdobywając Grand Prix i główną nagrodę konkursu. Konkurs odbył się w miłej i twórczej atmosferze . Dziękujemy wszystkim uczestnikom i widowni za udział, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Date

2 marca 2018

Category

Wydarzenia kulturalne

Tags

Czerwieńsk, ekwilibrystyka, festiwal, konkurs, MGOK, muzyka, piosenka, recytacja, rozrywka, scena, śpiew, talenty, taniec, zabawa, zespół wokalny

Translate »