Akcja ZIMA u Królowej Śniegu

Na zaproszenie Królowej Śniegu, dom kultury w Czerwieńsku odwiedziło łącznie ok. stu uczestników ! Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Był konkurs pięknego czytania baśni, tworzenie do nich ilustracji, a także wspólne wykonanie portretu Królowej Śniegu oraz zimowych pejzaży, malowanych dłońmi.  Podczas zimowych zabaw należy pamiętać o zachowaniu ostrożności; Pan Waldemar ze Straży Miejskiej opowiedział o zagrożeniach, jakie mogą na nas czyhać podczas białego szaleństwa i jak się przed nimi ustrzec. Nie zabrakło emocji sportowych; odwiedziliśmy salę gimnastyczną w PSP Czerwieńsk,  gdzie rozegrano drużynowe zawody sprawnościowe. Na  czas ferii przypadło jedno z najpiękniejszych świąt w roku: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z wielkim pietyzmem dzieci wykonały zaproszenia, laurki i drobne prezenty, aby w tym szczególnym dniu zaprosić babcie i dziadków do wspólnej zabawy.

Wyjazd do kina to wyczekiwany punkt programu ferii. Wybraliśmy się do Zielonej Góry na film „Królowa Śniegu – po drugiej stronie Lustra”. Przy okazji pospacerowaliśmy po zielonogórskim deptaku odwiedzając Bachusiki. Ci, którzy na film nie mogli lub nie chcieli jechać, zostali w domu kultury, gdzie rozgrywali zawody w grach stolikowych.

Dwa tygodnie ferii, a wraz z nimi mnóstwo wspaniałej zabawy w MGOK minęły błyskawicznie. Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach i zapraszamy do kolejnych wspólnych aktywności, które ma w swojej ofercie MGOK! I do zobaczenia na AKCJI LATO!

13 marca 2019

Akcja zima, Czerwieńsk, dzieci, dziecięca, ferie, festyn, gra w klasy, konkurs, MGOK, muzyka, piosenka, piosenki, rozrywka, turniej, wypoczynek, zabawa, zajęcia, zima