sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 id="2374"]
sekretariat@mgok.czerwiensk.pl

Dzień Kobiet w MGOK

Kobieto, puchu marny…? Nie w Czerwieńsku! Tutaj babeczki wiedzą jak się bawić. Wiedzą także, że babskie wieczory w MGOK są gwarancją udanej zabawy i ogromnej dobrego humoru.

Wszystkie panie, przybywające na uroczyste obchody Dnia Kobiet powitane były kwiatkiem z rąk przewodniczącego Rady Miejskiej, Pana Krzysztofa Smorąga. Wieczór rozpoczęli panowie z zespołu Sześciopak muzyczną laurką „Kochane kobiety”. Program obfitował w kabaretowe piosenki, magiczne sztuczki i rockandrollowe rytmy. Na nagrody trzeba było sobie w tym roku zasłużyć poprzez odtańczenie wylosowanego tańca, z czym nasze czerwieńszczanki nie miały najmniejszych problemów! Obok dostojnego poloneza i  walca (gdzie pomocny okazał się Pan przewodniczący RM), poprzez klasykę – temat z „Jeziora łabędziego” po żywiołowego kankana i rock and rolla – wszystkie tańce zostały zaakceptowane poprzez gromkie brawa widowni, która chyba pozazdrościła paniom na scenie, gdyż także ruszyła w tany, tworząc długiego węża, pląsającego pomiędzy stolikami.

Dzień Kobiet zorganizowano również w placówkach wiejskich; w Płotach, Sudole, Nietkowicach i Będowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby każda kobieta poczuła się w dniu swego święta wyjątkowo.

Date

13 marca 2019

Category

Wydarzenia kulturalne

Tags

Dzień Kobiet, koncert, MGOK, muzyka, piosenka, rozrywka, scena, święto kobiet, zabawa

Translate »